Dobre efekty w zwalczaniu brodawek i kurzajek

Daje dobre efekty w zwalczaniu brodawek i kurzajek. Stosuje się też w mieszankach przeciwtrądzikowych i ogólnie oczyszczających skórę. Obok własności antyseptycznych olejek ten ma działanie uspokajające i jest zalecany w stanach szoku, przy atakach histerii i silnego zdenerwowania. Objęty normą: ISO/DIS 4730 W zaleceniach IFRA nie ma ograniczeń w stosowaniu tego olejku.
UWAGA: OLEJEK O INTENSYWNYM DZIAŁANIU. NIE STOSOWAĆ DLA DZIECI PONIŻEJ 6 LAT. Stosowanie w mieszankach aromaterapeutycznych
Do masażu: przeziębienia, grypy, zdenerwowanie, szok, histeria. Do kąpieli: infekcje skóry, grzybice, brodawki, kurzajki, infekcje i grzybice narządów płciowych, pleśniawki pochwy, trądzik, poparzenia. Do kompresów: stany zapalne i grzybice skóry, kurzajki, brodawki, grzybice i stany zapalne narządów płciowych, trądzik. Do inhalacji (kominki aromaterapeutyczne): przeziębienia, grypy, infekcje wirusowe, szok, zdenerwowanie, histeria.

Witaj na moim serwisie! Znajdziesz tutaj wiele ciekawych informacji dotyczących medycyny. Informacje jakie tutaj zamieszczam to ciekawostki medyczne. Wszystkie wpisy są rzetelne i oparte o moje doświadczenie zawodowe. Mam nadzieję, że blog Ci się spodoba i zostaniesz tutaj regularnym gościem.